Giriş Yap Üye Ol

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

langomiLangomi uygulamasını kullanırken karşılaşabileceğiniz soruların yanıtlarını bu sayfada bulabilirsiniz. İşte en sık sorulan sorular ve onların cevapları ile Langomi’yi daha verimli kullanmanız için size yardımcı olacak bilgiler:

Hangi platformlarda kullanabilirim?

Langomi, Android ve iOS platformlarında kullanılabilir. Ayrıca web üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Kelime listemi nasıl düzenleyebilirim?

Uygulama içinde “Dashboard” bölümüne giderek, kelimelerinizi düzenleyebilir, çıkarabilir veya hedefinizi belirleyebilirsniz.

Bildirim ayarlarını nasıl değiştirebilirim?

Dashboard panelinizden bildirim tercihlerinizi düzenleyebilir, e-posta veya mobil bildirimleri açıp kapatabilirsiniz.

Bildirimler Gelmiyor Sorun Mu Var?

Öncelikle dashboard panelinizden bildirim sıklığınızı kontrol edin. Etkili ve verimli bir öğrenme süreci için günde minimum 10 saat bildirim almanız gerekmektedir. Hala sorun yaşıyorsanız iletişim sayfasından bize yazın.

E-Posta Bildirimleri Gelmiyor

Öncelikle “Dashboard” panelinizde e-posta ile bildirim almak istiyorum seçeneğinin aktif olduğundan emin olun. Ardıdan mail “Spam” kutunuzu kontrol ederek Langomi tarafından gönderilen bildirim olup olmadığını görüntüleyin. Eğer “Spam” olarak işaretlenmiş bildirimler olursa langomi mail adresinizi “güvenli” listenize ekleyin. Spam listenizde de mailler görünmüyorsa iletişim sayfasından bize yazın.

Hangi dilleri destekliyor?

Şu anda Langomi, sadece İngilizce-Türkçe kelime öğrenmeyi desteklemektedir. İlerleyen dönemlerde yeni diller eklemeyi planlıyoruz.

Öğrenme sürecimi nasıl takip edebilirim?

Dashboard panelinizde “Hedefiniz” bölümünde, öğrenme sürecinizi ve başarılarınızı takip edebilirsiniz.

Hesabımı nasıl silerim?

Hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız [email protected] adresine hesabın bağlı bulunduğu mail adresi üzerinden mail göndermeniz yeterlidir. (Bu işlemin geri alınamayacağını unutmayın.)

Teknik sorunlarla karşılaşırsam ne yapmalıyım?

Teknik sorunlar için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın veya destek ekibimize e-posta gönderin. En kısa sürede size yardımcı olacağız.